0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Zwroty i reklamacje

 

Zasady zwrotów:

Zakupione przez Ciebie produkty możesz bez podawania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Po upływie 14 dni od otrzymania zakupu (czyli np. odebrania od kuriera) Twoje uprawnienie do odstąpienia od umowy wygaśnie.

Aby odstąpić od umowy wystarczy przesłać wypełnione, podpisane i zeskanowane oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z dowodem zakupu (faktura) na adres kontakt@lovelymee.com. Możesz skorzystać z naszego wzoru dostępnego tutaj. Niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy potwierdzimy Ci jego otrzymanie. 

Po przesłaniu oświadczenia spakuj produkty, które chcesz zwrócić i prześlij na adres:

shumee SA
ul. Traktorowa 126 lok. 602
91-204 Łódź

Przed otrzymaniem paczki potwierdzimy czy Twoje oświadczenie o odstąpieniu zostało złożone poprawnie i w terminie, a po otrzymaniu paczki sprawdzimy zwracany produkt. Jeśli wszystko będzie w porządku zwrócimy Ci wszelkie należne pieniądze, czyli koszt produktu oraz jeśli nie skorzystałeś z opcji darmowej dostawy, koszt najtańszego sposobu dostawy dostępnego w Lovelymee.

Pamiętaj, że prawo do zwrotu przysługuje tylko konsumentom!  Jeśli zakup dokonano na rzecz przedsiębiorstwa, nie przysługuje Ci prawo do zwrotu.

 

Reklamacje:

Staramy się, by nasze produkty spełniały Twoje oczekiwania. Gdyby jednak zdarzyło się inaczej, możesz złożyć reklamację. W tym celu:

W przypadku chęci złożenia reklamacji pobierz dostępny tutaj formularz reklamacji. Wypełnij formularz podające niezbędne dane, wybierz jakiej formy naprawy oczekujesz i podpisz reklamację. Podpisaną reklamację wraz z dowodem zakupu i produktem prześlij na nasz adres:

shumee SA
ul. Traktorowa 126 lok. 602
91-204 Łódź

Na Twoją reklamację odpowiemy w ciągu 14 dni od jej otrzymania.  W formularzu podaj także swój e-mail jeśli chcesz otrzymać mailowo informacje na temat decyzji dotyczącej reklamacji.